| aryana1991 a întrebat:

Stie cineva vre un leac pentru matreata?

7 răspunsuri:
| tequila777 a răspuns:

Head and Shoulders folosit in alternanta cu Nizoral sampon

____ http://verze.ro - simtul umorului nu a murit!

| CrazyPittica a răspuns:

Nizoral

| Pavelll a răspuns:

Nizoral, il gasesti in farmacii insa e cam scump, 50 de lei 70 ml sau mai scump, nu mai stiu ca nu am cumparat de mult timp, sau foloseste Clear(varianta pe verde).

| juleees a răspuns:

Foloseste sampoane diferite.incearca sa nu te scarpini in cap.(nu folosi wash and go e cel mai rau sambon) si daca vrei sa ai mai mult par foloseste ulei de ricin

| leo987 a răspuns:

Daca ai matreata, si este normal sa ai putina, pentru ca scalpul tau se regenereaza mereu, celulele moarte cazand pentru a face loc altora noi, poti recurge la gelul de aloe, obtinut direct de la planta. Cu acesta iti scalpul zilnic, preferabil inainte de culcare, timp de o luna. Cele mai bune rezultate se obtin daca este lasat sa actioneze peste noapte.

| aryana1991 explică (pentru leo987):

Mai exact cum?

| leo987 a răspuns (pentru aryana1991):

"Masezi".