| yellowalien a întrebat:

Ştie cineva vreun magazin în Iaşi de unde pot cumpăra o perie din păr natural? Muţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lola05 a răspuns:

Sunt în Auchan, la vreo 40 de lei. Frank Provost se numește "firma".

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate ne lamuresti si la ce vrei s-o folosesti. Nu de alta, dar nu vei gasi in acelasi magazin perii de haine, de ghete, de dinti sau de par. Hai! Da-ne macar un indiciu!

| yellowalien explică (pentru ardnaxur1961):

Vai, vai, vai! Credeam că se înţelege că pentru păr. Nu ştiu cum să modific direct întrebarea.
Oricum dacă ar fi ştiut cineva probabil aş fi avut măcar un răspuns despre unde aş putea găsi perii de ghete laughing