| GeorgiAna_8941 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara Gold Max? Un pret orientativ...si daca stie un magazin din Iasi este mai bine..Multumesc anticipat. funda

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare ca poti gasi la Dragoste si sex?

| GeorgiAna_8941 explică (pentru anonim_4396):

Din moment ce mai este cunoscut si ca "viagra pentru femei" cred ca da.tu ce zici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgiAna_8941):

"Mea culpa"! Nu stiam ca mai este cunoscut si sub acea denumire. Sper sa nu ai nevoie de el. Poate totusi exista alta cale. Daca vrei sa vorbesti si ai probleme, poti sa imi scrii in privat, nu ma supar, cer doar sinceritate.Nu intotdeauna, este nevoie de medicatie; ci doar de o mica schimbare in psihic, in subconstient.Mult noroc.

| santient a răspuns:

Nu e raspuns.
Vreau doar sa te intreb daca ai gasit. Mersi.