| 8lueVelvet a întrebat:

Stie cineva vreun site unde pot gasi uscatoare cu perie rotativa?

Răspuns Câştigător
| roddy a răspuns:

Buna uite o sugestie: http://www.flanco.ro/......onice.html

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma nu iti cumpara asa ceva. Am eu acasa, e o porcarie. Maicamea sare intr-un picior ca o zana toata ziua murind de fericire ca are aceasta perie. Chiar prima de pe eMAG o are cea cu 249, 99. De la Rowenta. Ia-ti mai bine un uscator. Eu cand nu aveam uscator, ma faceam cu uscatorul de la ondulator si mno daca il stingeai nu mai functiona pana se racea. E aiurea si scump.

| DeathReaper a răspuns:

EMAG/shopmania?

| HeyItsDiana a răspuns:

EMag happy E cel mai bun! Si eu mi-am comandat o perie Rowenta Brush Active CF9320 si abia astept sa o incerc love struck

| Miss4425 a răspuns:

EMAG