| CanooT a întrebat:

Unde pot găsi o perie rotativă pentru bărbați (ca aceasta https://youtu.be/kuVVhCKjbpU?t=127)?
Un link, va rog

Răspuns Câştigător
| SashaMalmed a răspuns:

Nu trebuie neapărat să ai o perie rotativa special pentru bărbați. Nu este nici măcar o diferență între ele. Dar, poti cumpara o asemenea perie rotativa simplă care nu este pe baza de electricitate de la o librarie unde se afla si produse cosmetice sau la un magazin de haine, unde plătești. Mai poti cumpăra perie rotativă electrica de pe eMAG, în link-ul de mai jos!
O zi frumoasă ^-^

https://m.emag.ro/search/Perie%20rotativa

| CanooT explică (pentru SashaMalmed):

Am căutat pe mai multe site-uri, dar nu am găsit o perie rotativă manuala ca aceea.

| SashaMalmed a răspuns (pentru CanooT):

Periile rotative manuale nu se gasesc pe internet deoarece se gasesc la orice magazin din oraș. E prea banal să comanzi o perie manuală de pe internet. De pe internet poti comanda doar perii elecrice.

Deci sfatul meu este sa mergi la un magazin ori de haine ori de cosmetică și să cumperi una. Cu siguranta vei gasi. Pwp! :3

| CanooT explică (pentru SashaMalmed):

Multumesc!

| SashaMalmed a răspuns (pentru CanooT):

Cu mare plăcere! De asemenea îți mulțumesc și eu pentru fundă! :3