| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a întrebat:

Stii cineva remedii naturale impotriva cosurilor?happy

Multumesc. :*

Dau si love struck...:p whistling

5 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Sucul de lamaie, ungi zona afectata cu el in fiecare zi de 3 ori.
La mine chiar isi face efectul.
Si mai poti marunti o pastila sau 2 de aspirina si o amesteci cu apa pina devine o pasta omogena si apoi iti ungi cosurile cu ea iarasi de citeva ori pe zi.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

E varsta adica problema cu acneea nu?! Ei bine, te poti da cu felii de lamaie pe fata. [ daca te ustura inseamna ca isi face efectul ]. Sau te poti da cu miere pe fata asa ama auzit ac-ti trece happy

succes

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh explică:

Stie, scuzehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe. Uite-te pe aici: http://www.eva.ro/......4091.html.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca cu zeama de lamaie(aplici zeama de lamaie pe cosuri si lasi sa actioneze cat mai mult), otet de mere(am auzit ca ar fi bun, procedezi la fel ca in cazul lamaiei), usturoi(cureti un catel de usturoi si-l tai in jumatati.Cu partea taiata masezi zona afectata si nu te mai speli sau te mai dai cu ceva pe fata timp de cateva ore)sau aspirina(zdrobesti 2-3 aspirine si le amesteci cu putina apa, iar pasta o aplici pe cosuri si o lasi sa actioneze 2-3 ore). Daca nu ai tenul pretentios, unul dintre acestea isi va face efectul.