| RainUmbrella a întrebat:

Stiti cum aveau parul cand s-au nascut adica natural Selena Gomez, Miley Cyrus si Demi Lovato? Carliontat, drept, ondulat sau cret?

6 răspunsuri:
| addicting a răspuns:

Pai cand s-au nascut nu prea aveau părlaughinglaughing
Da ce sunt fratele meu asa speciale?
Asta e o intrebare retorica.nu ma luati in seama mai ales fanii.

| Mwha a răspuns:

Selena Gomez : parul negru si Carliontat
Miley Cyrus : parul saten si ondulat
Demi Lovato : parul saten si drept

| BiaBubulina a răspuns:

Da stiu ca miley il avea cret, selena drept, si demi lovato ondulat

| PsychSţev a răspuns:

Pot să ştiu ce e aşa de interesant la părul lor? o.o

| RainUmbrella explică:

Vroiam si eu sa stiu deoarece ma uitam la Who says si ea se stergea pe fata, se imbraca simplu ca sa para ca e naturala. Si la un moment dat m-am gandit daca n-ar fi mai naturala cu parul drept si ca si-a pus bigudiuri.

| oompaloompa a răspuns:

Cum zice mihaelutza asa e