| alexa_8934 a întrebat:

Stiti cum te-ai putea imbraca la scoala mai la moda dar totusi legal(adica cu bluza alba si vesta)

Răspuns Câştigător
| maly00 a răspuns:

Poti purta o maleta alba si un tricou negru peste sau sun in magazine veste da'astea mai modern, le poti purta peste maleta sau poti cumpara o camasa mai la moda, sau poti purt pantaloni negri[blugi] stransi pe picior cu o bluza alba mai lunga, sau poti inventa o tinuta big grin

3 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Colanti tip pantalon/ blugi/ pantaloni negri sau chiar fuste cu colanti, camasa/ tricou/ maleta / bluzite mai lungi, cu ugg negri sau altfel de ghetute de de culoarea paltonului.
trebuie sa te simti bine in haine, tinand cont ca stai atatea ore, si totodata, trebuie sa ai grija la culori, pentru ca mergi la scoala nu trebuie sa alegi culori intense care sa iasa in evidenta, alege niste nuante deschise de culori alb, roz, lila, crem, bej sau inchise negru, maro, albastru, ai grija ca tinuta ta sa nu aiba mai mult de 3-4 culori diferite, nu da bine

| Eu186958 a răspuns:

Http://mybebe.md/vizualizare/ce_se_poarta_anul_acesta_la_coala uita-te printre imagini
poate iti vine vreo idee cu ce e p'aici:*
Sper ca te-am ajutat
Fundaa?

| MădwMaary a răspuns:

Poti sa iti iei o camasa cu petice, niste blugi taiati (nu foarte mult) si UGG-uri.
Vesta poate sa fie de blug. Poti asorta tinuta cu o geanta de umar cu model nu foarte incarcat.
Sper ca ti-am fost de ajutor :*.