| eu_2619 a întrebat:

Cum ma pot imbraca la scoala pentru a fi mai deosebita si sa port vesta in carouri, bluza alba si pantalonii negrii? Cum pot parea mai deosebita?

4 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Daca vesta in carouri, bluza alba si pantalonii negrii reprezinta uniforma. nu prea ai cum sa fii prea diferita fata de colegele tale. Doar printr-un make-up mai indraznet sau o altfel de coafuta, decat cea care ti-o faci mai mereu, ai putea iesi in evidenta. de asemenea, prin accesorii. prea multe nu ai ce face :*

kratos
| kratos a răspuns:

Iesi in evidenta prin felul tau de a fi si prin inteligenta. Hainele nu il fac pe om. Ar fi bine sa te imbraci cum iti place tie si te simti bine si sa iesi in evidenta altfel...

| Crisu_8081 a răspuns:

Sa inteleg ca ai uniforma... poate numai accesoriile te vor deosebi de colegele tale.Sau coafura.(aranjeaza-ti parul in fiecare zi altfel)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum m aombrac ci u vesta?