| afrodita3333 a întrebat:

Stiti o crema anticelulitica care sa dea rezultate? Precizati va rog si pretul cu aptoximatie.

5 răspunsuri:
| ketanal a răspuns:

Somatoline, este un medicament in crema. Dupa o luna de tratament se vad rezultatele. Fiind un medicament, pe baza de iodiu, pentru a-l folosi trebuie sa ai tiroida in regula. Nu stiu sa-ti spun sigur daca in Romania se gaseste, dar daca se gaseste il poti cumpara doar in farmacii. Costa destul de mult, 50-55€ un borcanel pentru o luna de tratament, dar face toti banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand sa incerci gelul cryo pentru slabit din gama Gerovital Body Slim.Este un gel bogat în principii active naturale care luptă împotriva efectelor celulitei şi asigură remodelarea corporală.
(http://farmec.ro/produse/corp/cryo-gel-modelant-pentru-slabit-62.html).
Te pup!

| dyabolic a răspuns:

Http://www.naturo.ro/products/id/153/anti-celulita/ Ulei de cafea bio, la mine a dat rezultate. Si nu este nici scump. Dar depinde cat de avansata este celulita. Daca este la inceput functioneaza foarte bine.

| afrodita3333 explică (pentru dyabolic):

Acest ulei se gaseste in plafar? Se aplica pur si simplu ca un ulei de corp pe zonele afectate sau cum?

| dyabolic a răspuns (pentru afrodita3333):

Se aplica dupa dus, printr-un masaj usor pana la absorbtia totala. Este indicat si in tratarea vergeturilor. Eu l am comandat la unul din telefoanele de pe site a venit in 3 zile.