| muzica a întrebat:

Stiti cumva un loc unde sa imi pun unghii false?

Răspuns Câştigător
| NoName_9903 a răspuns:

La "Perfect Nails"- gasesti saloane la Mall Vitan, Plaza, Unirea. In loc de unghii false poti incerca si acrilul- arata la fel de bine, dar mai natural.

| AlexandraHNY a răspuns (pentru NoName_9903):

Nuuuuu! cele mai de **** :* la perfect nails mi-am pus am dat 2 mil si ceva si miau picat 4 dupa 3 zile si celelalte sau crapat,
initial am zis ca a fost vina mea. asa ca am fost sa mi le dea jos,
si am revenit dupa 2 saptamani. acelasi pret aceeasi paguba.
asa ca mi le-am pus la lyly stile russian salon
si ma tin muult muult mai bine:* 3 saptamana si nu pica una

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

In Baneasa Shopping City la subsol, la intrarea in parcarea subterana este un salon special pentru unghii.

| alessandra a răspuns:

Langa Mall Vitan este un salon, Escalade, unde am fost si eu. Mi-au pus niste "gherute"superbe la nunta; pretul a fost cam 160 lei -a meritat fiecare banut dat.

| lost.in.rain a răspuns:

de unde esti? daca esti din Bucuresti, trimite un mesaj si te voi indruma catre cineva specializat in asa ceva.

| zw33ty a răspuns:

Aplic unghii false cu gel 60 ron + tips! Intretinere 40 ron! add la ym unghii. false20 :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplic unghii false, tipsuri cu gel, constructie cu gel, gel pe unghia naturala, la domiciliul meu sau al clientului, design deosebit, pictura, acvariu, french.pret 70 ron, intretinerea 35 ron.Pretul include modelul sau aplicatia, sclipici, pietricele, sabloane, stampilute, etc. tel 0770731569 id mess ela.manu16 brasov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu o fata ma duc la ea de 5 luni... ce pot spune lucreaza super, numai cu perfect nails, si sunt si super ieftine, inainte dadeam 80 ron, acum dau 55 ron ca e criza asta si a facut o reducere. ce sa zic, sunt super incantata lucreaza misto.va sfatuiesc sa va duceti la ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplin unghii cu gel, produse din germania... oferta de sarbatori:vino impreuna cu o prietena si impreuna platiti 120 pentru aplicarea unghiilor pentru amandouatongue reduceri de pret pentru tine de sarbatori! id laura_dolce21

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La bucura din arad pune unghi cu gel cu doar 40 de lei ii din arad aradu nou.
calea timisori nr 103