| elenadaniela a întrebat:

Stiti cumva unde gasesc keratina lichida de la firma Anian si cat costa si cum fac sa imi creasca si mie parul mai repede? Nu mai imi creste deloc.pls...

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai bine faci o mască pe bază de ulei de ricin, gălbenuș de ou și vitamina A prin masarea scalpului și pe lungimea firului de păr.
La două ore mai târziu te speli cu un șampon vitaminizant și un balsam. Nu uita că și tăierea vârfurilor o dată la 2-3 luni ajută la creșterea sa sănătoasă.
Pa, pa.