| IoanaIonuca a întrebat:

Stiti niste site-uri cu rochii frumoase? Nu conteaza pretul. As vrea pentru banchet (a 12a) si habar nu am ce imi aleg.

3 răspunsuri:
| AdelaElena88 a răspuns:

Rochiile Cristalini sunt absolut superbe, sau cele de la Ana Radu ( menționez ca pot ajunge și la o mie de euro preturile) Însă dacă vrei sa scapi mai ieftin, te interesezi de o croitoreasa bună de la tine din oraș sau din apropiere, iei model și material și îți faci rochita ( eu asa fac, plus ca sunt scunda și nu prea găsesc nimic pe mărimea mea în magazin)De asemenea, modelele Sheril sunt frumoase; Au o gama larga de modele din care poți alege și majoritatea sunt excepționale.

| ylakiztenurb a răspuns:

Sunt pe wish

| Lusca1995 a răspuns:

Https://www.bonprixro.eu/categorie/114/rochii/ sper ca te-am ajutat, dar cel mai indicat ar fi sa te duci undeva sa probezi direct tu, chiar daca iti comanzi marimea ta, sa nu te trezesti ca ar mai trebuii modificata sau cine stie ce altceva.