Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Stiti o solutie pentru punctele negre?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe fata? Spalat des si sters cu spirt sanitar.
Pe fotografii? Lumina mai puternica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Infuzie cu aburi. Pui sa fiarba pe aragaz la foc maxim apa si 2 pliculete de ceai de galbenele sau fructe de padure... indicat ar fi galbenele dar daca nu ai, nu are nimic tot abur iesehappy
Iei oglinda aproape de fata ta localizandu-ti punctele negre apoi iei un servetel, il rupi in doua bucati si iti infasori degetele aratatoare bucata de servetel. Dupa care te speli pe fata cu apa rece si te dai cu orice masca de fata, cu aroma de ciocolata cu ce vrei tuhappy lasi 11-12 minute dupa care te speli si te dai cu zineryt. In fiecare seara timp de 5-6 zile vei vedea ca iti vor disparea.
Punctele negre si cosurile apar de la consumul de gluten, fainoase si zaharhappy trebuie sa mananci echilibrat si sa iesi la aer curat. Iti vor dispareahappy

Nu manca prostii si bea foarte multa apabig grin