| carelululu a întrebat:

Stiti un gel de pana in 15 lei care se gaseste oriunde in special in kaufland carrefour penny sau in magazine care sa fie foarte bun sa ramana parul eact asa cum il asez si vreau sa-mi ziceti un nume sau sami aratati o poza numai daca lati incercati nu-mi ziceti daca nu lati incercat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gelul de par s-a cam demodat din pct meu de vedere. Mai mult pe la sate am vazut oameni ce se dau cu gel. Iti recomand fixativul. Unul bun si ieftin este de la Intesa, costa pana in 10 lei. Daca vrei ceva bun, ia-ti Nivea sau Taft. Astea costa peste 15 lei.

Daca vrei un gel bun cumpara-ti de la Taft-Schwarzkopf sau de la syoss. Costa in medie 12-15 lei fiecare. Inca ceva : cele de la Taft sunt pe numere : 3, 4, 5. Dar cu cat sunt mai puternice, cu atat copusii chimici din ei iti vor ataca scalpul, si esti predispus la matreata. Foloseste-l cum trebuie, si nu in cantitati mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai chef de glume? laughing omu' cere o parere!

| karsivan a răspuns:

Apa cu zahar solutie este ieftina si stong.