| AntoniaOrman a întrebat:

Se pot gasi CD-urile cantaretilor(gen Rihanna,Lady Gaga,Justin Bieber,etc) in magazine ca Kaufland,Penny,Carrefour? Daca da, in care mai exact? Daca nu in ce magazin se gasesc? Colectionez si vreau cat mai multe.

Răspuns Câştigător
| Deidara554 a răspuns:

Bunaa.Si eu colectionez albume doar ca in Romania nu prea gasesti.Mai ales in supermarketuri/hipermarketuri.Eu majoritatea le-am comandat online pentru ca Romanii isi promoveaza proprii artisti.Dar in librariile de genul Pravalia cu carti sau Cartulesti se gasesc albume de genul.Am vazut in Cartulesti albumele gen Red-Taylor Swift, Demi-Demi Lovato si Contrast-Conor Maynard. Cauta in cat mai multe magazine.Succes!

| AntoniaOrman explică (pentru Deidara554):

Si cam in ce orase se gasesc aceste librarii?

| Deidara554 a răspuns (pentru AntoniaOrman):

Pai cam in orice orase, in general cele mari.Eu stau in Constanta majoritatea le-am luat de aici dar am si cateva din Bucuresti.Librariile de genul se gasesc de obicei intr-un mall mai mare sau in centrul orasului.