| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un tratament bun pentru par, natural/din comert? Pentru stimularea cresterii parului mai exact (pentru parul rar).

5 răspunsuri:
| diditza23 a răspuns:

Hello! Mie mi-a placut Gerovital solutia cu petroleum... dupa vreo luna parca de folosire au inceput sa apara firicele mici multe:X

| Ankutza2394 a răspuns:

Am auzit ca uleiul de ricin si mastile cu ulei de ricin fac minuni! ti-l recomand! stiu pe cineva care avea parul mai rar si tinandu-se de tratamentul cu uleiul de ricin a reusit sa isi indeseasca parul! bafta! funda?big grin

| iuqdgh a răspuns:

Recomand uleiul de argan.E magnific