| adina_6336 a întrebat:

Stiti vreo coafura(codita sau impletit nu stiu cum...)pentru parul pana pe la umeri si FOARTE ondulat? nu stiu cum sa il mai aranjez in mod natural si cu placa il distrug!crying
fundita si vot promit

Răspuns Câştigător
| Aida_3174 a răspuns:

Buna! Nu mai folosi placa ca te bat! laughing si parul tau ar face-o daca ar putea. Eu sunt tunsa in scari de vreo o saptamana si crede-ma ca mi-as fi dorit sa fac asta de mai demult
Il prind intr'un coc mai neglijent si las scarile mai scurte sa-mi incadreze fata, astfel am un look ma "lazy day"
Sau il prind in coada pe o parte, lejer, si las parul sa stea cum vrea happy Mai ales ca am parul putin putin ondulat.
Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

Cumparati un glamuret si iti poti face multe coafuri
sau i-ati cativa clestisori si prindetii ori in partea stanga ori in partea dreapta.
sau
tapeazal putin in partea de sus si in parti apoi prindel in coada
happy

| lSchizo a răspuns:

Pai daca zici ca e foarte ondulat onsamna ca e cret.;))
Pentru coafuri si sfaturi: http://www.roportal.ro/articole/par-cret-sfaturi-tunsori-stiluri-1566.htm