| KiraVonHell a întrebat:

Stiti vreo metoda de a indeparta acneea {mersi anticipat}

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bună!
Cea mai bună metodă la ora actuală împotriva acneei este Zynerit. Îl găseşti la farmacii şi nu e nici prea scump(30 de lei) având în vedere că te ajută foarte mult.
Mai multe afli de aici: http://acnee.info/zynerit-tratament-acnee-este-bun-pentru-tine/137
Oricum, dacă vrei să ai un ten curat fără acnee îţi sugerez să ai o alimentaţie sănătoasă, adică să reduci prajelile, mâncarea de la fast-food etc., şi să faci mult sport.
Pentru orice eventualitate poţi să consulţi oricând un dermatolog.
Baftă!

| KiraVonHell explică:

P.S. Daca stiti ceva natural.