| littlebluebutterfly a întrebat:

Stiti vreun sampon bun anti caderea parului?

Răspuns Câştigător
| madalinna a răspuns:

Eu mi-am luat de la plafar unul Bema ii zice, plus balsam. Inainte am mai avut unul pentru reglarea sebumului si a fost bun(tot Bema). Asta anti cadere a inceput sa dea rezultate. Nu te astepta sa nu-ti mai cada niciun fir, dar sunt schimbari. Acum cred ca depinde si de la persoana la persoana. Eu zic sa-l incerci. Sau sa iei altceva, dar parerea mea tot de la plafar, pentru ca sampoanele astea din comert sunt proaste, numai prostii au in ele.
Adevarat ca cele de la plafar sunt mai scumpe, dar, pana la urma, e parul tau, si trebuie sa ai grija de el.

5 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Eu am folosit Chelstop din farmacii si e f bun.

| mona a răspuns:

Incearca wals -go de urzica

| blackangel95 a răspuns:

Revalid e cel mai bun.

| améliee a răspuns:

Alpecin. Il gasesti la farmacie, e cam scump, dar e foarte bun. Il folosesc si am observat rezultate cam dupa o luna.

| Valeria1998 a răspuns:

Syos