| RoXiiiAliina a întrebat:

Buna TPU.care stiti un sampon pentru caderea parului si pentru matreata? funda:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Bursache a răspuns:

Buna, gasesti raspunsul intr-unul din posturile mele, uitate la raspunsurile castigatoare

| kri a răspuns:

Clear e bun

| Oani a răspuns:

Stiu unul care te ajuta sa nu ai matreata si sa iti cada parul.clear albastru.este bun

| ġคвÿ a răspuns:

Foloseste hedan shoulders...e f bun FUNDA?

| ġคвÿ a răspuns:

Foloseste hedan shoulders...e f bun FUNDA?

| onlyforme a răspuns:

Oani clear albastru e pentru barbati pentru femei e clear albwinkinge cel mai bun

| Alcy a răspuns:

Buna,
M-am confruntat si eu cu caderea parului si inca mai am perioade cd imi pica foarte mult de la stres. Am adunat toate informatiile utile pe care le-am incercat in articolul asta:
http://cumul.ro/tratament-pentru-cresterea-parului/
Numai bine!
PS: este si numele samponului in articol

| RoXiiiAliina explică:

Am incercat clear.dar nu este bun de la el am facut si mai multa matreata