| WALexandra a întrebat:

Un sampon bun pentru regenerarea varfurilor si anti-caderea parului? :-s

Răspuns Câştigător
| BikaBianca a răspuns:

Nivea Diamond...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aezakmi a răspuns:

Da-mi add la skaterboy_66 si iti zic mai multe produse miraculoase de bune, facatoare de minuni happy

| AngelCrystals a răspuns (pentru Aezakmi):

Numai o proasta ti-ar baga id-ul in lista

| Aezakmi a răspuns (pentru AngelCrystals):

Ehh serios ia uimeste-ma, de ce crezi asta?

| AngelCrystals a răspuns (pentru Aezakmi):

Deoarece la fiecare raspuns al tau ti-au pus id-ul spunand ca ai diferite recomandari de produse care fac minuni si ca le stii tu pe toate (avand in vedere ca esti baiat si baietii nu stiu chestii de astea pentru ca nu ii intereseaza)

| Aezakmi a răspuns (pentru AngelCrystals):

Da le stiu pentru ca sunt reprezentant la o firma serioasa si cand am timp liber ma ocup si de oameni si le recomand chiar daca nu cumpara de la mine si nu-mi iese nimic, fac asta pentru ca oamenii nu au acces la informatiile la care am eu si isi umpla organismul cu chemicale care in unele tari chiar au fost interzise, eu recomand numai produse BIO dar unei....ca tine degeaba ii explic ca esti inculta, si daca sunt baiat ce inseamna ca nu am voie sa imi pese de sanatatea mea sau a altora? inseamna ca nu am voie sa ma ingrijesc si sa dau sfaturi? ma dezgusti sincer...