| stefaniaromania a întrebat:

Stiu ca exista uniforma la Colegiul "Spiru Haret" din Ploiesti...as vrea sa știu care este și dacă în prima zi de scoala pot veni cu sandale cu toc ortopedic?!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se uita nimeni la tine in prima zi, poti veni cum vrei.
Oricum, ce legatura ar avea incaltamintea cu uniforma? Eu stiu ca aceasta include doar hainele.

| stefaniaromania explică:

Stiu ca nu are nicio legătură însăștiam ca sunt stricți în legătură cu uniforma și mă gândeam sa nu îmi zică ceva...pana la urma ce uniforma este!?

| flznksjajaosh a răspuns:

La orice scoala primadata poti veni cum vrei. apoi iti ca spune diriginta cum sa vi sau daca sa iti cumperi uniforma