| Kkiwiitttzzzaaa a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta va parea o prostie dar chiar nu stiu cum sa ma imbrac maine la scoala!laughing... Zilnic am mers in tricouri largi lungi, pantaloni stramti si vreau sa-mi schimb putin look-ul ...Masurile mele sunt 85-62-89 si iubesc stilul emo ( nu ca as fi). Multumesc

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Relevant e ce ai in cap, si nu ce ai pe tine. Important e sa fie o imbracaminte decenta!

| Me_3722 a răspuns:

Imbracate in niste blugi negri sau albastri stramti un tricou albastru sau negru si niste tenesi sau conversi sau skateri happy

| ForbiddenLove a răspuns:

Fusta de blugi, colanti negri treisferti, tenisi si un tricou sau camasa.
o rochita, colanti negri si niste balerini.

| lala178 a răspuns:

Imbraca-te in ceva elegant. Poate niste tocuri, o camasuta alba eleganta si blugii stramti, un colier dragut si gatawinking

| ela_9708 a răspuns:

Poti sa incerci o camasa cu o curea mare si lata si o pereche de colantibig grin