| ConstiintaTa a întrebat:

ceva idei legate de stilul vestimentar?{Am multe perechi de blugi dar doar 2 sau 3 sunt din aia care se poarta acum, ceilalti sint mai largi jos dar stramti sus, nu foarte largi.Am ff multe tricouri-peste 20-dar majoritatea sunt din astea normale, adica nu sunt mai lungi, care sa mearga cu colanti, am si maieuri dar mai putine, cred ca vreo 8-10.De asemenea am multe fuste in patratele, deasupra genunchilor dar nu stiu cam cum sa ma imbrac la scoala, stiu ca mai sunt vreo 4 saptamani de scoala, dar vreau ceva tip-suri despre cum sa ma imbrac.Nu am curea din aia lata[sau centura, cum vreti voi sa ziceti]

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Poti sa-ti stramtezi tu putin blugii jos sau poti sa-i porti putin rulati, ca o manseta lata jos ca se poarta(http://www.flu.ro/galerie/432/1/Trendalert-jeanspentruvara.html ). Fustitele merg cu tricouri, trebuie doar sa le asortezi. Curaj si sigur vei sti cum sa le combini!

| turquoisev a răspuns:

Ideea e sa te imbraci asa cum iti place, nu neaparat sa urmezi o moda.Asa ca nu conteaza ce se poarta acum ci cu ce te simti tu bine.

| bubblesx a răspuns:

Conteaza sa iti vina bine, sa te simnti bine ( sa te reprezine aceea imbracaminte) si sa nu fi vulgarabig grin
asta conteaza dupa minethinking!

| bebytzza_9352 a răspuns:

Poti sa le asortezi intre ele nu-i bai.si blugi largi jos ca sai faci in ton cu moda.prindei cu ace de siguranta.materialul din ambele parti ale piciorului adu-l spre interior in fata (indoi spre picior ca si cum ai impacheta ceva)prinde capetele cu ace de siguranta unu aproape de glezna si unul pe la jumatatea tibiei.sau pune-o pe mama ta sa tii stramteze putin jos. daca esti mai indrazneata ii poti picta putin daca nu e suficient sa fie conici si tricourile sunt ok merghappy

| noone a răspuns:

Pai depinde si de incaltaminte ai... daca ai spune, as incerca sa te ajut. happy