| emanuel_1610 a întrebat:

Sall! Mai sunt vreo 3 saptamana. pana la haloween si nu stiu ce costum sa-mi fac.
Daca se poate vreau sa imi spuneti si mie cum sa imi fac un costum inspaimantator care sa ii si dea pe spate pe my friends/imi puteti da un site cu instructiuni cum sa imi fac costum ca nu imi permit sa imi cumpar.

Răspuns Câştigător
| Ralucuta2000 a răspuns:

Site nu stiu, dar pentru baieti cel mai usor e sa te imbraci in negru si ochelari de sore tot negri. Ai arata ca un spion. Daca vrei ceva mai complicat incearca frankestine. Aici ai sa ai nevoie de haine rupte si vopsea sau masca verde. Nici vampir sa fii nu e o idee rea. Cere de la mama ta pudra ei si date pe fata cu ce inclina mai mult a alb. Cauta in hainele tale ceva negru si aceeasi mantie neagra.

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Vrajitoare! e usor de facut,. cred!
succes!love struck

| emanuel_1610 explică:

Nu vreau vrajitoare pentru ca sunt baiat.Astept!