| Kiddutza_2919 a întrebat:

Stiu ca poate o intrebare prosteasca dar eu tot o pun.La ce sunt bune balsamurile de par? si daca ele ingrasa parul happy

Răspuns Câştigător
| MissWow234 a răspuns:

Balsamurile de par hidrateaza parul si il fac mai usor de pieptanat. Desigur sunt si balsamuri care iti dau reflexii sau fac alte lucruri-de obicei scrie pe sticlahappy Ele nu ingrasa parul daca nu folosesti foarte mult odata. si incearca sa nu dai la radacini ci mai mult pe varfuri pentru ca acolo e cel mai important! Sper ca te-am ajutathappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.kallos.ro/......-c88.html. cu ocazia asta imi iau si eu :D

| FlorentinaM a răspuns:

Balsamul te ajuta sa-ti descurci parul mai usor si sa fie mai matasos
eu am parul gras si nu folosesc balsam, nici nu cred ca e neaparata nevoie, parul se poate pietana usor oricum:d

| 98Raluka98 a răspuns:

Unele balsamuri pot sa ingrase parul dar depinde de par si de balsam, si sunt bune pentru ca ajuta parul il face mai usor de pieptanat unele il hidrateaza altele il subtiaza etc