| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat(15 ani) si am parul drept pana la jumatatea spatelui.Nu stiu daca sa il tund sau nu

Răspuns Câştigător
| ursuletza a răspuns:

Daca iti sta bine poti sa il lasi(prinzi in coada )happy./tunde-l daca mai multi prieteni/membrii ai familiei iti spun ca nu iti sta bine cu parul lung.nu stiu cum arati, dar cred ca in ambele cazuri arati foarte bina.Bye :*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca da... Mai mult de umeri nu-l lasa ca baiat te rog eu in numele fetelor...

| GolopențaAdrian a răspuns:

Pai la baieti le sta mai bine cu parul tuns

| MarianCristian278 a răspuns:

Mai exact este ceva de genul asta: https://www.google.ro/......ps?/imgres