| anonim15 a întrebat:

Va rog ma ajutati cu cateva sfaturi pentru par.Nu stiu cum sa imi mai prind parul care e lung pana la jumatatea spatelui.Nu stiu ce coafura sa mai folosesc. Mie sincera sa fiu nici nu stiu daca imi sta bine cu par lung pentru ca am fruntea lata, si mi-am facut breton din aceasta cauza...pls vreau sfaturi.va multumesc

10 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Poi tunde-te de sus in scari da lungimea sa ramana.

| JackieSue a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta bine cu o coada de cal, cu breton si cu 2-3 fire lasate in voie(ca sa dea si un aspect mai natural, sa nu se zica ca esti prea prea)-firele lasate in voie ma refeream sa fie inaintea urechii, ok?

Cam asta ar fi ideea mea big grin.

| cristina93 a răspuns:

E foarte bine ca ti-ai facut breton, poti sa te tunzi in scari, nu luat foarte mult din lungime.
Poti sa iti prinzi parul intr-o coada(cam banal, dar aband in vedere ca este vara este destul de ok), intr-un coc neglijent(adica, nu strans tot, il ciufulesti si ti-l prinzi, cu cateva suvite care ies "intamplator"), cu o clama "cleste", o coada impletita lasata intr-o parte este destul de lejera. Cam astea sunt sfaturile mele, sper sa te ajute ^^

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ai putea sa-ti pui bentite, sa-ti faci codite impletite sau doar codite.Ai putea sa-l prinzi cu clame ...sa-ti pui diferite agrafe colorate. bye

| lacrimi a răspuns:

Un coc desuet laughing

| lacrimi a răspuns:

Un coc desuet laughing

| adamari a răspuns:

Buna. Sfatul meu este sa consulti un hair stylist si el sau ea te va ajuta cu siguranta.In orice caz nu cred ca lungimea parului are vreo legatura cu bretonul, nu cred ca deranjeaza estetic in vreun fel. O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti tai parul si vei scapa dea aceste probleme.

| aDe_9969 a răspuns:

Poi tunde-te putin mai scurt sau in scari ...sau tzil poti prinde cu ceva clips sus

| mgy15 a răspuns:

Pai as zice sa til prinzi coc...