| Silviu0101 a întrebat:

Sunt băiat(20) cu ten măsliniu și vreau sa ma vopsesc negru. Ce nuanță de negru ar merge cel mai bine? Sunt mai multe gen negru inchis, abanos, albăstrui etc... Si de la ce firma ar fi bune? În magazin vad ca L'Oréal syoss și natural colour sunt cele mai scumpe. Cei care aveți experienta va rog sa ma lămuriți care e cea mai buna alegere?happy p.s sunt negru la par (dar nu unul foarte închis e puțin spre șaten) funda la cel mai bun răspuns happy

1 răspuns:
| nCansu a răspuns:

Daca ai tenul masliniu, ti-as propune ca parul sa il ai un saten foarte inchis spre negru. L'Oreal si Syoss sunt foarte bune, insa...mnaa...destul de scumpe. Eu de exemplu am folosit vopseaua Bess. E vopsea facuta in Germania si e foarte buna. Nu se deschide dupa 3 spalari cum patesc cu celelalte vopsele. Poti lua orice vopsea, numai pallette deluxe sa nu iei, ca tine foarte putin, e in cantitate mica si dupa vreo 2 spalari ti se face ca inainte de vopsire