| geogi a întrebat:

vreau sa ma vopsesc negru albastrui pe banchet, parul meu este saten inchis ar trebui sa ma vopsesc inainte de banchet sa vad cum imi iese? Voi ce spuneti?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Foloseşte Henna, vopseaua se spală.
Pa, pa.

| Aysa19 a răspuns:

Uite vezi chiar uh

www.taaz.com

| RoooneyThePuf a răspuns:

Pai... da asa cred...

Răspuns utilizator avertizat
| raisssa a răspuns:

Dap, vopseste-te cu vreo saptamana inainte, in cazul in care nu iti place sa mai poti remedia situatia.ai grija insa ce vopsea folosesti, si eu m-am vopsit asa...la inceput era ok, avea o nuanta de albastru misto, dar apoi s-a facut un fel de verdelaughingoricum era super trendy.