| robertciclism a întrebat:

Sunt baiat, am 23 de ani, 1, 75 m inaltime si 65 kg. Nu pot sa zic ca n-am un corp frumos, am un abdomen de invidiat, dar parca sunt prea slab. Incerc sa mananc mult, dar nu ma ingras deloc. Cum mai pot pune cateva kg pe mine?

Răspuns Câştigător
| Mefist0 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa vizitezi un medic specializat, deaorece persoanele care mananca, dar nu asimileaza pot avea probleme de sanatate. Dar eu sincer nu cred ca esti asa slab, esti potrivit, aproape potrivit.

7 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

Ia suplimente alimentare(calciu, vitamine de toate felurile)

| chelie91ptm a răspuns:

Esti bine, nu esti chiar rau. Stai linistit asa cum esti. Mananca multe fructe pe stomacul gol.

| Mary_5266 a răspuns:

Mananca mult (chiar si cand nu ti-e foame) si leneveste, jocuri video, tv...; D

| SaveTheNature a răspuns:

Hei colegu avem EXACT aceeasi inaltime si greutatetongue doar ca eu am 26 ani...dar am greutatea asta de vreo 4 ani. iti mai spun ca la inaltimea ta greutatea ideala este 67 de kilogramehappy asa ca fii fericithappy

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Dc te grabesti sa te ingrasi si eu am un asemenea metabolism si sunt slab si sunt multumit. Sa sti ca multa lume si-ar dori un metabolism ca al tau, si tu stai linistit ca dupa 30 de ani o sa te mai ingrasi, deoarece iti incetineste metabolismul

| S0uNdZ a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si mananc destul de mult.

| tontontony a răspuns:

Pai... acum ca pui problema asa. Eu am 24 de ani si 1, 94m si am 110kg dar nu am burta si incerc sa slabesc dar degeaba nu merge. Daca vei manca mult nu rezolvi nimic. 65kg suna bine.Si nu te considera ''prea slab''. Eu arat de parca am 40kg. Daca te ajuta sunt culturist in devenire am facut un abdomen de invidiat dar nu ca al unui culturist si acum nu se mai vede. Sper ca o mica parte din ce am spus te-a ajutat