| marianboss44 a întrebat:

Sunt baiat si am 14 ani. aveti vreo idee cum sa fac sa imi creasca barba mai repede, sau macar sa imi las cioc...as vrea sa am par pe fata asa cum am mustata(ea creste mai repede dupa ce o rad si mai des fata de celelalte zone ale fetei)

3 răspunsuri:
| CatalinaKaty a răspuns:

Sincer,unui baiat de 14 i-ar sta mai bine fara par pe fata, unele fete considera asta neatragator happy

| Adde29 a răspuns:

Buna!
Nu stiu cum sa faci sa creasca mai repede, dar sincer un baiat (mai ales de 14 ani) arata mai bine fara "par pe fata", parerea mea
Pa, pa happy!

| CEstLaVie a răspuns:

Barbiereste-te in fiecare zi si o sa-ti creasca barba