| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa am freza asa, dar nu imi iese...adica nu stiu cu ce fel de gel/fixativ/spuma etc sa dau ca sa stea asa...http://www.google.ro/......tp?/imgres 1781&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=1163&vpy=271&dur=20&hovh=28 6&hovw=176&tx=86&ty=115&oei=j1D4TJbGBoP54AaPza3RAw&esq=3 &page=4&ndsp=33&ved=1t:429, r:6, s:96&biw=1440&bih=775 daca aveti vreo idee ceva.mersi mult!

7 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Poti folosi un fixativ care tine mai mult, doar du-te si cumpara, se gaseste peste tot!winking

| κλάους a răspuns:

Pai depinde si de parul tau... dar na cred ca poti da cu mai mult gel dar sa intareasca ceva...si dupa aia il faci cu piaptanu. Bafta

| LauraD a răspuns:

Ceara. este solutia. putina placa si ceara de par! Bafta happy

| MihaelliQue a răspuns:

Pone cearasmug!

| Landied a răspuns:

Cu ceara de par, se da putin si tine mult, poti sa te si culci cu freza ca tot tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi dau cu ceara...adica folosesc deja...doar ca nu prea imi iese aspectu ala asa tepos. mie mi se lasa parul in jos dupa ceva timp(se inmoaie parca).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca cu putina spuma sa formezi creasta, dai cu feonu si dupacea pui mult fixativ si formezi creastahappy... sper sa iti iese...bafta:p