| KaTTaLiN a întrebat:

Sunt baiat si in curand o sa am banchetul. Cum credeti ca as putea sa ma imbrac? La costum? Pantaloni costum si camasa? Niste idei
FUNDA!

7 răspunsuri:
| pretzel a răspuns:

Pai, eu acum iti voi da o sugetie, asa, din perspectiva unei fete. Ar fi super cool daca ti-ai lua niste blugi mai inchisi la culoare :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

o camasa [sincer mie nu imi plac baietii ace poarte roz...cu toate ca e la mode :-@; nu stiu, mi se par... :-"] asa, continuam: ceva gen:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

si niste tenisi mid low...sunt super cool:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Acum...iti zic ce imi place mie sa vad la un baiat: o bratara sau un lant SUBTIRE. Nu din ala ca la manelisti :)). Ceva gen:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Succes :*

| Inna_3043 a răspuns:

Buna! Imbraca-te cu hainele tale preferate,sa fie lejere (sa nu te incomodeze) eu zic ca ar merge ceva un stil mai elengat care sa se asorteze,o pereche de blugi nu f stramti de culoare inchisa,o camasa tot de culoare inchisa,sa iti iei cravata sau papion, si niste pantofi, si sa iti faci o coafura cu tepiwinking

| Ade a răspuns:

Pai...Daca nu se tine cineva de tine sa-ti iei costum. Ai putea sa-ti iei niste blugi (albastrii), o camasa (roz, se poarta) si niste tenisi colorati. O sa arati super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, avand in vedere ca esti tanar, nu cred ca ar trebui sa te imbraci la costum. Vei avea timp si pentru. costum oh go on. O pereche de jeansi noi la moda, niste tenisi si un tricou dragut cred ca e de ajuns. Daca vrei sa pari totusi ceva mai casual tongue, am vazut un tricou dragut, care avea ca print o cravata. Poti incerca ceva de genul. Succes! :*

| rrxxii a răspuns:

Si eu sunt tot a VIII-a, la noi pe baieti ii obliga diriga sa isi ia costum si pantofioh go on [mi se pare o parcarie] colegii toti au vrut sa isi ia tenesi, blugi, camasa. Si apropo pentru camasa la baieti merge foarte bine rozu, anul asta se chiar poarta rozul.

| andra27 a răspuns:

Dragul meu kata eu zic sa te imbraci cu o pereche de pantaloni negri, o camasa alba si o cravata neagra sau albastru inchis pentru ca e cald nu ai nevoie de sacou

| NiKkKoOo a răspuns:

Eu cred ca...o pereche de blugi drepti; un tricou sport niste adidasi sau ...converse ar putea sa te ajute iar in ceea ce priveste coafura ai putea sa-ti faci daca ai parul scurt tepi sau o creasta gu gel de par
winking