| Gimmy97 a întrebat:

Sunt baiat si ma pensez, este ceva gresit in asta? :/

20 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Absolut deloc atata timp cat o faci finut doar sa-ti aranjezi putin forma si n-ajungi cu sprancenele ca ale unei fete. Sunt mult mai multi baieti frumosi pensati decat aia `naturali si masculini`. happy

| WaterDrop a răspuns:

Absolut nimic, doar nu vrei sa fii o bufnita.Ai fi surprins cati baieti fac asta.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu, normal că nu.

| missfatadelatara a răspuns:

Nu fata, nu e deloc greșit, stai liniștită.

Stai, ești băiat... no big deal. whistling

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Nu. Ce iti place nu e determinat de ceea ce ai intre picioare. Nu e nimic gresit in a vrea sa fii ingrijit, sa arati ma bine.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Sincer,parerea mea e ca baietii care se penseaza sunt fufe, fac ce fate o fata! Mai ales epilatul pe picioare

| Feitan a răspuns:

Decat cu o spranceana mai bine ma pensez, e perfect normal, dar nu exagera, adica nu iti face liniute ca nu esti pi**a.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Nu! Multa lumea v-a zice ca da ca esti fata. Dar e o linie subtire intre a fii ingrijit si a fii gay.

| WithinShadows00 a răspuns:

E ok doar daca ai monospranceana.

| Gimmy97 explică (pentru WithinShadows00):

Dap, am monospranceana happy

| WolfYTB a răspuns:

Deloc! Asa ai grija de aspectul tau.Nimic gresit in asta!
Multi o fac.Altii chiar se epileaza cu ceara.

| Evolettee a răspuns:

Nu este ceva gresit, crezi ca fetelor le place sa vada băieți cu "omizi" la ochii?laughing. Bine nici sa exagereze sa para ca niste femei cu sprâncenele arcuite si subtiri

| PepsiGirl a răspuns:

Nu! Nu este nimic greșit in asta!

| Elisa2809 a răspuns:

Daca te pensezi doar sa elimini unele fire in plus si sa le dai o forma un pic mai definita e ok, dar sa ti le subtiezi si sa le faci sa arate ca ale unei fete nu e.

| Andreea278 a răspuns:

Nu e nimic gresit in a te îngriji.Multi baieti o fac deoarece ori isi dau seama ca ceva nu e bine la aspectul lor si vor sa schimbe, ori sunt sfatuiti sa o faca.Vei auzi diferite pareri. Unora le plac baietii cu sprancene foarte groase, par pe piept, burta, spate, picioare si unde se mai poate.Altora le plac cei aranjati.Important e sa te simti tu bine, sa iti placa ce faci si cum arati.Nici nu exagera cu pensatul, nu e asa dragut sa vezi unul cu sprâncene mai faine ca ale unei fete. Daca femeile pot sa se penseze, barbatii de ce sa nu poata? Pupici.

| Dede_Chimz_1996 a răspuns:

Dacă nu exagerezi cu pensatul, nu e greșit nimic!

| Marlene123 a răspuns:

Nu este gresit, dar depinde cum te pensezi. Daca iti dai o forma subtire clar nu e ok.Trebuie sa te pensezi mai gros, sa iei pe unde a crescut mai mult sa nu fie asa mult observat.

| veronica0912 a răspuns:

Nu e rau, important sa nu exagerezi, desigur si cei din jur sa nu afle!

| racheel a răspuns:

Atata timp cat nu exagerezi, gen sa iti faci spranenele foarte subtiri e ok.

| lauraAHD a răspuns:

Evident ca nu, pentru ca nu ti se para okay sa vezi baieti cu o mono-spranceana. Si cat despre faptul ca faci asta singur, n-ai idee cati make-uperi sunt baieti, deci ju-ti fa probleme, dar ai grija sa nu iti strici fata de tot cu penseta aia.