| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa ma epilez pe picioare, am par maricel si des si nu imi place, cum se procedeaza?(daca se poate fara lame de ras)

Răspuns Câştigător
| Tess a răspuns:

Ciao. Păi sunt creme depilatoare/epilatoare în magazine. Nu recomand ceara pentru că e destul de greu de manovrat. Oricum atunci când ai început nu poţi să te mai opreşti. Creşte repede. Nu ştiu dacă se merită.
Baftă.

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa nu te superi pe mine dar e aiurea ca un baiat sa se epileze pe picioare. Sub brat e obligatoriu, dar pe picioare, o sa pari cam efeminat. Daca chiar vrei sa o faci poti apela la lama de ras, crema depilatoare, ceara, zahar sau laser.

| PickUp a răspuns:

Salut!
Pai poti sa te epilezi cu ceara! Sau cum se rad si femeile cu aparat deala! Daca vrei sa se vada mai frumos poti sa te duci la un salon:{}
Bafta!
Funda plz!

| violetajustme a răspuns:

Crema depilatoare, benzi de epilat, ceara.
unii baieti se iau cu masina de tuns dar nu se vede asa frumos! cel mai in dicat e ceara, rezista si iti face pielea si finalaughing

| 20ionel20 a răspuns:

Cu penseta unu cate unu! Glumesc! Cu ceara.

| Ana0Maria a răspuns:

Daca esti indraznet, foloseste ceara. Hahaha! Daca nu, creme depilatoare. (dar au aceleasi efect ca si lama, rupe firul de par, nu-l smulge)

| carmina34690643 a răspuns:

Nu te epila! Esti fata sau baiat de vrei sa te epilezi?! Un baiat nu ar trebui sa se epileze! Asta-i regula. Fetele epilate sunt ingrijite si baietii cu par sunt sexy.Dar baietii epilati sunt cam dubiosi in ochii celorlalti

| MorganAlice a răspuns:

Poti folosi benzi depilatoare sau creme depilatoare, doar ca la creme o sa-ti creasca mult mai des... sper ca te-am ajutat

| skyline6066 a răspuns:

Fmmm rolling on the floor)))

| heyhey45 a răspuns:

Ca si barbieritul...