| sorinel98 a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa ma epilez pe picioare ca am foarte mult par si e lung, si nu imi place cum arata si as vrea sa ma epilez, am vazut ca, cu ceara e cel mai bine dar e dureros. Ce metode imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Anna121 a răspuns:

Cu ceara e cel mai bine pentru ca o sa creasca parul mai greu. Daca nu suporti durerea poti incerca lama sau crema depilatoare.

| cevdet a răspuns:

Si ce daca e dureros? Fetele cum suporta?
Cu ceara e mai bine fiindca mai scoate si din radacina si astfel creste mai greu si mai rar.

| Mada1920 a răspuns:

Aparat depilator sau crema depilatoare de la farmec. Dar gandeste-te de 2 ori inainte sa te epilezi, o sa iti creasca mai mult dupa aceea.