| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc blonda, dar nu stiu ce nuanta.
Am tenul deschis dar nu alb si ochii albastrii, uneori albastru deschis.
Vreau si poza.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Anonoim a răspuns:

Nu te vopsi blonsa sunt o groza glume rautaciose despre blonde (ex: o blona are un singur neuron si ala plkat la cumparaturi ) si daca totusi vrei sa te vopsesti vopsestete inchis

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parul natural estecel mai bun deoarece nu se decoloreaza si nu trebuie vopsit. De obicei isi vopsesc parul fetele care vor sa atraga atentia asupra lor. Frumusetzea fetelor sta in "suflet" nu in culoarea parului sau cum se imbraca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Seby, culoarea mea naturala e blond si as arata ca naiba cu nuante inchise si daca e sa ma fac blond inchis ajung de unde am plecat ca asa sunt acum.
Cat despre glumele despre blonde... sunt la fel ca persoanele care le zic... fara pic de gust sau rafinamentoh go on.sarate.
In orice caz am un caracter puternic si dominant, si Domnu sa il pazeasca pe ala care are chef sa se joace cu focu ca nu mai vede spitalul oh go on ajunge direct la morgalaughing.

Si eu vreau sa am bucle ca si Tylor Swift, in permanenta, si buclele merg mult ma frumos si mai romantice la blonde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Raspuns anonim, ai dreptate.
Dar doar prietenii ii alegi dupa ce ai zis tu.
Dar cine nu vrea sa iasa in evidenta cand nu deschide gura?