| pynnk a întrebat:

Sunt bruneta si as vrea sa ma vopsesc cu noantator, dar nu vreau sa ma oxigenez.credeti ca imi va prinde? sad

4 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna! clar ca nu! nici macar cu vopsea nu ti s-ar prinde nimic! singura culoare care iti iese, e brunetul. altceva, nu! happy trebuie decolorat sau facut un decapaj! bafta happy

| IrinaIvashkov a răspuns:

Heey`

Decii oh go on in niciun caz cu nuantator decat pentru o suvita, iti nenoroceste tot parul x_X de recomandat, foloseste o vopsea pentru ca nuantatorul iti face ravagii in par i nici nu se prinde bina, deci concluzie vopseawinking nu nuantator X|

Baftaa love struck!

| 6111992 a răspuns:

Buna si eu sunt brunete si am incercat cu noantator(roscat)si nu a prins deloc nu stiu ce sa zic poate iti iese mult noroc.

| aLL3xandra97 a răspuns:

Depinde ce culoare vrei sa-ti faci.
Daca vei incerca cu blond iti va iesi dar daca vrei sa incerci cu roscat trebuie sa-ti iei o nuanta mai aprinsa. Sper ca te-am ajutat! Byee! happy