| betty17 a întrebat:

Sunt bune acele lacuri de unghii de la avon contra exfolierii, sa iti creasca mai repede unghiile sau sa ti le intareasca?

14 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Nu.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| glitt3r a răspuns:

Mie imi plac foarte mult. Au avut un efect super, si le folosesc mereu. Ti le recomand cu dragwinking

| warwara a răspuns:

Cauta in farmacii sau magazine cu cosmetice, un tratament de la farmec, cu vitamina B2 parca. e in jur de 5 lei si e bun! foloseste-l conform instructiunilor!

| n0name a răspuns:

Eu le folosesc. depinde si de unghie. de cat aplici... au efect la mine!

| georgi1897 a răspuns:

Eu mi-am luat in mare parte sunt bune dar trebuie sa te ti de ele

| anissa a răspuns:

Da sunt foarte bunehappy

| MihaLoveYou a răspuns:

As vrea si eu sa aflu de solutia pentru cresterea unghilor, incearca intaritorul 24K, eu de cand il folosesc nu mai mi s-au rupt unghiile. Eu sunt reprezeentant avon daca vrei mai multe informati intra pe http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page.

| myworldis5784 a răspuns:

Eu sunt reprezentant Avon si de ceva timp ma folosesc cu lacuri pentru cresterea unghiilor si vreau sa iti zic ca poti sa il folosesti, ca ajuta si asta cu adevarat
dupa extensie unghiile mele erau jalnice acum insa am niste unghii mari si sanatoase doar datorita acestui lac.foloseste-l fara grija

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, de ex, am folosit lacul pentru intarirea unghiilor, si am fost foarte multumita de rezultat happy. deci ti-l recomand cu caldura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap...eu folosescwinking

e klumea:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel pentru cresterea unghiilor nu este bun, nu are niciun efect, dar intaritorul este bun, pentru ca, de cand ma dau cu el, nu mi se mai exfoliaza si rup asa de des...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt foarte bune le-am incercat

| ~kostynela~ a răspuns:

Sunt bunewinking
iti garantez eu:*

| giugiuc_yag a răspuns:

Nu cred, dar eu am incercat ceva de la oriflame poate te ajuta... http://www.TPU.ro/......ona-piata/