| 10011993 a întrebat:

am achizitionat niste benzi epilatoare sesu si nu stiu cum se folosesc! am incercat sa le incalzesc intre palme, in cuptorul cu microunde si nu merge sa le separ( adica sa se desfaca) vreau sa stiu cum se folosesc benzile epilatoare!

1 răspuns:
| madutza2468 a răspuns:

Deci:
1.nu se bag in cuptorul cu microunde, ci le incalzesti intre palme vreo 10 secunde.
2.le desfaci pur si simplu si le aplici pe zona in care doresti.
Sper ca ti-am fost de folos
P.S.Vezi ca cel mai probabil pe cutie este scris si modul de utilizare.
Eu stiu ca, cam la toate benzile pe cutie scrie modul de utilizare