| Iriiiii a întrebat:

Sunt bune benzile veet pentru fata? (mustata :(( ) :
http://www.veet.ro/veet-ready-to-use-wax-strips-for-face .php
eu am folosit de la sesu si m-am iritat groaznic. mi-a aparut o iritatie mare si de toata frumusetea.
voi v-ati iritat cu veet? indeparteaza tot parul din acea zona? vreau pareri din propria experientaa!
multumesc.

2 răspunsuri:
| Loving a răspuns:

Si eu m-am iritat de la veet. Eu ma fac cu unele de la farmacie nu stiu cum se numesc intreaba de benzi de ceara pentru fata anti-iritat.happy

| samy99_5336 a răspuns:

Eu nu m-am iritat de la veet si sa stii ca sunt foarte bune, indeparteaza tot parul! Ca sa nu te iriti trebuie sa tragi in directia opusa cresterii paruluiwinking sper ca te-am ajutat.