| pinky_7677 a întrebat:

Sunt bune cremele de fata de la avon?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tenul este cel care spune dacă este bună o cremă sau alta.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Aysa19 a răspuns:

Da sunt foarte bune depinde si de tenul tau.Pentru mine sunt incredibile mi-au dat o finete:X

| OliviaHoran a răspuns:

Depinde de ten.Eu am folosit si nu au fost bunestraight face

Ps: mai bine incerci creme naturale, cu aloe vera din farmacii...sunt foarte bune:d
GossipGirlwave

| Vio90 a răspuns:

Nu sunt deloc. Sunt orbilie. O sa te iriti in cel mai fericit caz asta daca nu o sa te umpli de cosuri. Nu te da cu asa ceva te rog!

| marinika_3730 a răspuns:

Nu te-as sfatui, mama si-a luat si a avut alergie. Dar depinde ce fel de piele ai daca este foarte pretentioasa, mai bine nu folosi nimicwinking