| AndreeaRullz a întrebat:

Sunt bune cremele pentru celulita de la Avon?tongue

5 răspunsuri:
| DiannaDi a răspuns:

Iti recomand ceva gratuitwinking ia-ti frumos o saltea de sport si fa exercitii acasa, ca minunile nu vin peste noapte
:*
succes
happy

| miauu a răspuns:

Nu

| adika a răspuns:

Cea mai buna crema anticelulita si antivergeturi este Supliform din Plafar 10 ron! E fff buna, eu am tot incercat de cativa ani si nu am gasit mai nimic...desi am platit si Vichy si altele...plus masaj cu zat de cafea:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| Pinkyx a răspuns:

Delok.
Si mami si-a comandat.
Si sa facut o perioada lunga de timp.
si nimic oh go on

| Livianananana a răspuns:

Nu am incercat, dar avon este o firma prestigioasa, si pot sa bag mama in fos ca au prod. bune, deci da e buna~!