| miha90z a întrebat:

Sunt bune vopsele de la Kallos? big grin

Răspuns Câştigător
| BubblesStres a răspuns:

Buna Miha!
Sunt foarte bune! Nu iti degradeaza parul.e ca si cum nu ar fi vopsit big grin. + ca sunt destul de ieftine big grin. Dupa ce iti vopsesti parul poti incerca si balsamul din aceeasi gama. Succes! funda? >big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabrielaoana11 a răspuns:

Dap sunt. bune cul super ieftine plus ca tine cul eu am o prietena care si luat din dec anul trcut s-a facut si pana acum n-a avut prbleme funda ssau vot?

| Ranveerji a răspuns:

Da,sunt foarte bune dar in acelasi timp sunt si eficiente si foarte sanatoase.Eu folosesc de 2 ani sampoane creme lotiuni pentru. corp balsamuri vopsele simasti sunt foarte bune. le recomand tuturor.larevedere sper ca ti-am fost de ajutor.pa-pa :d

| ZaYa_3307 a răspuns:

Da