| eusuntsori a întrebat:

ce vopsele de par profesionale sunt bune? big grin

Răspuns Câştigător
| LisaZafre a răspuns:

Danut,intr-adevar,DOAR CREZIwinking. Cele mai bune vopsele de par profesionale sunt cele din gamele Syoss si Bess iar cele care au cel mai redus continut de oxidanti sunt cele din gama Wellaton tongue. Cele de la Palette sunt si iesftine, cu un continut foarte mare de oxidanti si pe langa asta, dupa 2-3 saptamani (respectiv o luna) s-a dus si luciul, ulterior culoarea.

2 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Syos.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca gama,, palette,, au cel mai redus continut de oxidant distructiv,