| claudiu_9632 a întrebat:

Tot aud si eu de bile pe penis. As vrea si eu sa stiu cum sunt, cum arata, are ceva rost sa le ai?

11 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Ar rost daca vrei sa faci sex cu barbati, de aratat nai decat sa cautii pe google imagini.
Fetelor nu le place asa ceva, sau cel putin marea majoritate.
Sper ca te-am ajutat, funda? Plzzzzzzzzzzzzzz

| Sleep a răspuns:

laughing) chiar mi-a venit sa rad cand am citit intrebarea si nu de alta dar imi amintesc ca eram si mic si am vazut pe stirile protv ca tot asa un tip a auzit de la niste prieteni ca sexu e mai frumos daca iti bagi bile in penis si sia bagat 4 bile si a trebuit sa mearga de urgenta la spital ca nu mai reusea sa si le scoata, eu unul nu am incercat dar nu ti-as recomanda asa cevahappy

| deutSa a răspuns:

Sunt bilute mici.trebuie sa te tai ca sa ti le bagi...dei nu se merita si este o prostie

| claudiu_9632 explică:

Deci sa inteleg ca nu are rost sa pun. sincer fetele se simt foarte bine la pat cu mine si nu e sa ma laud. si daca tot am auzit d chestiile astea m-am gand sa incerc poate dau ceva in plus.

| AndreyBM a răspuns:

Crede-ma Ca Urci Femeile Pe pereti Daca Ai Minim 4-5 bile penis eu am 8 si is mandru de ele

| Boiesan_Ioan_Sorin_1976 a răspuns (pentru AndreyBM):

Si cum le pot baga in penis si de unde le pot procura

| vbnjjjv a răspuns (pentru AndreyBM):

AndreyBM cine ti-a pus bile imi spui, te rog?

| Sil_Silviu_1998 a răspuns:

Depinde sunt facute din periuta de dinti.le slefuiesti cu smirghelu sa le faci rotunde dupa aia tai o lingura de la mijloc si iti faci gaura... pui bila acolo si dupa aia tot trebuie sa o rotesti in fiecare zi timp de 2 sap iti spun eu asta din propria experienta eu ma 4 pana acum;-) si fetele se simt cu ff mult mai bine le satisfaci complet

| Barosanu_Gigi_1986 a răspuns:

Vreau si eu sa imi bag bile pe penis

| Taralunga_Gabriela_1986 a răspuns:

Da..sunt bune.dar sa nu fie mai mari decat bobul de mazare..sotul meu are 8 bile dar cand fac dragoste cu el ajung la multiple orgasme si nu mi se mai termina pofta de sex..bineinteles ca nu sunt mai mari decat bobul de mazare...

| Yanos_Kovacs_1981 a răspuns:

Vezi daca iti plac bilele