| whitenights a întrebat:

Sunt fata, 45 kg aproximativ si inaltimea 1, 50. Conteaza chiar asa de mult inaltimea? Esti vazut altfel din punct de vedere social? Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| killerkiss a răspuns:

Inaltimea nu conteaza!
Eu sincer am observat ca fetele mai scunde sunt mai placute si mai indragite de cei din jur...
In plus prieteni tai ar trebiu sa te placa asa cum esti.na-i de ce sa-ti faci griji
:X:X:X

Fundita:*?

4 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Dupa parerea mea nu.Dar conteaza mai mult masaa(greutatea)

| 愛日本 a răspuns:

Da,conteaza chiar foarte mult.Stii tu esti exaxt ca mine la kg doar sunt mai putin inalta cu 5 cm sau 10 cm...Depinde si ce varsta ai eu am 12 si depinde si de oameni. ♥

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 11 ani (10 si 7 luni) si am 47kg si am 1. 57cm si cu atat is mai inalt cu atat mai greu dar se vede cas slab dar inaltimea. funda?

| roxana_4862 a răspuns:

Buna! si eu am 45 de kg si 1, 56 si nu e o problema inaltimea nu iti faprobleme si eu am fos rusinata de chestia asta ca nah am avut si un pieten mai mare ca mine si ma simteam prost dar se zice ca kg trebuie sa fie egala cu inaltimea adica daca tu ai 45 de kg si 1, 50 trebuie sa ai 50 de kg si 1, 50 intelegi deci stai linistita ca nu prea conteaza