| crystall2001 a întrebat:

Sunt fata si nu am 18 ani. Spuneti-mi ce tratament sa iau pentru mărirea sânilor,adica ce pastile,creme,ulei, dar să nu-mi recomandati exerciții.Sunt slaba si nu am sâni deloc.

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Asteapta ca iti va creste. Asa si eu aveam sanii mici la varsta aceasta, in comparatie cu prietenele mele, dar nu a fost bai, si acum mi-au ajuns aproape ca ai lor. Cum am mai spus, nu sanii conteaza in totalitate.
pastilele nu te vor ajuta sa ai sani mari ci iti vor dauna in alta parte. Eu zic ca nu merita sa risti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Plus ca tine te apreciaza sau te place, te vrea indiferent de marimea sanilor. happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact!

| crystall2001 explică (pentru Florentina9210):

Mulțumesc pentru răspuns, dar eu am întrebat pentru că sunt batjocorita, si pentru ca sunt slaba. Încerc să mă îngraș, dar fara folos.Îmi poți recomanda terog niste vitamine care îngrasa? Poate așa voi mai pune niste kg si in zona in care doresc eu.

| crystall2001 explică (pentru anonim_4396):

Narcisson,sper să ai dreptate.

| Florentina9210 a răspuns (pentru crystall2001):

Incearca cu suplimentul moder de vitamine si minerale de la Calivita, mie mi-a recomandat un prieten de al varului meu, care este medic si mi-a spus ca ma poate ajuta. Se numeste Full Spectrum. Sunt in jur de 50 de ron, nu-i mare lucru!

| crystall2001 explică (pentru Florentina9210):

Mersi mult!

| Florentina9210 a răspuns (pentru crystall2001):

Cu placere. Sper ca sfatul meu sa iti fie de folos!

8 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Depinde si de formele la corp.